Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Philips SHL3105WT/10, Headband headphones, DJ monitor style, White

Нема залиха
1.798 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 916022
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Philips SHL3105WT/10 • Headband headphones • DJ monitor style • White • Adjustable earshells and headband • Wide • lightweight headband with EVA foam • Tested with 10 •000 cable bends • Sound: Acoustic system: closed • Frequency response: 18 - 20 000 Hz • Impedance: 32 Ohm • Magnet type: Neodymium • Maximum power input: 1500 mW • Sensitivity: 107 dB • Speaker diameter: 40 mm • Cable Connection: two-sided
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Philips
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:Philips SHL3105WT/10, Headband headphones, DJ monitor style, White