Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Philips SHL3160BK/00, Headphones DJ monitor style,

Нема залиха
1.699 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 915789
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Philips SHL3160BK/00 Headphones DJ monitor style Adjustable earshells and headband fits the shape of any head Soft ear cushions for comfortable long listening sessions Flat foldable for you easy to carry on the go Sound: Acoustic system: closed Frequency response: 10 - 22 000 Hz Impedance: 24 Ohm Magnet type: Neodymium Maximum power input: 1000 mW Sensitivity: 106 dB Speaker diameter: 32 mm Type: Dynamic Cable length: 1.2 m Cable Connection: two-sided Connector: 3.5 mm
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Philips
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:Philips SHL3160BK/00, Headphones DJ monitor style,
Повеќе продукти од Philips