Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Philips SHL3160WT/00, Headphones DJ monitor style,

Нема залиха
1.699 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 915742
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Philips SHL3160WT/00 • Headphones DJ monitor style • Adjustable earshells and headband fits the shape of any head • Soft ear cushions for comfortable • long listening sessions • Flat foldable for you easy to carry on the go • Sound: Acoustic system: closed • Frequency response: 10 - 22 000 Hz • Impedance: 24 Ohm • Magnet type: Neodymium • Maximum power input: 1000 mW • Sensitivity: 106 dB • Speaker diameter: 32 mm • Type: Dynamic • Cable length: 1.2 m • Cable Connection: two-sided • Connector: 3.5 mm
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Philips
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:Philips SHL3160WT/00, Headphones DJ monitor style,