Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Philips SHQ4300LF/00, Sports headphones Green,

Нема залиха
2.499 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 915983
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Philips SHQ4300LF/00 Sports headphones Green 11 4g ultra lightweight design provides ultimate comfort Flexible neckband auto-adjusts to your head for an ideal fit Remote control and mic for switching from music to call Impedance: 16 ohm Magnet type: Neodymium Maximum power input: 20 mW Sensitivity: 107 dB Speaker diameter: 8 6 mm Acoustic system: Closed Frequency response: 5 - 24 000 Hz Cable Connection: single sided Cable length: 1 2 m Connector: 3 5 mm Finishing of connector: gold-plated Accessories: Storage pouch
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type In-ear
Brand Philips
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:Philips SHQ4300LF/00, Sports headphones Green,
Повеќе продукти од Philips