Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Philips Sport headphones SHQ1255TBK/00 ( Black )

Нема залиха
999 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 935831
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Philips Sport headphones SHQ1255TBK/00 ( Black ) in-ear sport headphones (powerful sound sturdy ear hooks integrated microphone open acoustic design ultralight)
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type In-ear
Brand Philips
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:Philips Sport headphones SHQ1255TBK/00 ( Black )