Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Philips TABH305BK/00 Bluetooth headphones over head

Нема залиха
4.198 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 943240
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Philips TABH305BK/00 Bluetooth headphones over head with Active Noise Cancellation Bluetooth v4.2 32mm drivers for big and bold bass Long battery life 15 hours playtime while ANC and BT on Flat and inward fold Soft ear and headband cushion
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Philips
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Безжични
Write Your Own Review
You're reviewing:Philips TABH305BK/00 Bluetooth headphones over head
Повеќе продукти од Philips