Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Philips TAUH201WT/00 ( White ), Headphones with mic on-ear

Има на залиха
1.199 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 935826
Прашај за залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Philips TAUH201WT/00 ( White ) Headphones with mic on-ear Built-in mic with echo cancellation for clear audio 1.2m long cable Maximum power input: 10mW Impedance: 32 Ohm Sensitivity: 102dB Speaker diameter: 32mm Connector: 3.5 mm Weight is just 130 g
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Philips
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:Philips TAUH201WT/00 ( White ), Headphones with mic on-ear
Повеќе продукти од Philips