Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SILICON POWER 8GB DDR3, 1600MHz

Има на залиха
819 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 20-03-2024
КОД: 847772
1-3 дена
Гаранција: 1080 (дена)
SILICON POWER 8GB DDR3, 1600MHz
Спецификации
Категорија RAM меморија
Memory Type DDR3
Bus 1600 MHz
Brand Silicon Power
Slot DIMM
Is Gaming No
Promotion Type Најпродавани
Part Number NULL
RAM Capacity 8 GB
Повеќе продукти од Silicon Power