Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

PC Assembly + Advanced Cable Management Service

Има на залиха
3.000 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 29-06-2022
КОД: 904804
1-3 дена
Гаранција: 1080 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Склопување + напредно менаџирање на кабли - PC Assembly + Advanced Cable Management Service Совет при избор на компоненти - Professional Technical Advice For Custom PC's Проверка на компатибилност на компоненти - Checking of compatibility Вградување и инсталација на компонентите - Installation of Components Професионален cable management - Professional cable management High Performance термална паста - High Performance CPU Thermal Compound Application Стрес тест и QA на сите компоненти - Stress Testing and QA Инсталација на оперативен систем и драјвери (опционално, важи само за лиценциран софтвер) - Installation of Operating System and Drivers (only for licensed software) Оваа услуга чини 3500 денари, а е бесплатна за сите ДД и Custom Build конфигурации Free service for all DD and Custom Build PCs Минимум компоненти за бесплатна услуга: Матична плоча, процесор, рам меморија, хард диск, куќиште + напојување Minimum components for custom build PCs - Motherboard, CPU, Memory, HDD or SSD, Case+Power Supply Дел од конфигурации по избор на клиент : Check some of custom PC builds on the folowing link http://ddcom.com.mk/custom-build-konfiguracii-po-izbor-na-klienti
Спецификации
Категорија ДД Конфигурации
Is Gaming Yes
GPU Model Intel® HD
SSD Capacity N/A
GPU Brand Integrated VGA
Core Name 11th Gen. Rocket Lake
Max Turbo Frequency: up to 5.30 GHz
Brand DDCom
Promotion Type Попуст
HDD Capacity N/A
Clock Speed: N/A
Processor Technology NA
Part Number PC Assembly + Advanced Cable Management Service
RAM Capacity N/A
Write Your Own Review
You're reviewing:PC Assembly + Advanced Cable Management Service
Повеќе продукти од DDCom