Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SiliconPower А55, 128GB SSD 2.5", SATA III TLC

Има на залиха
1.287 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 10-12-2021
КОД: 931504
1-3 дена
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SSD SILICON POWER 2.5'' SATA 128GB, 2.5'' SATA, A55 ,TLC, std Capacity 128GB Dimensions 100.0 x 69.9 x 7.0mm Weight 63g (max.) Interface SATA III Performance Read(max.) ATTO: up tp 560MB/s CDM: up to 500MB/s Performance Write(max.) ATTO: up tp 530MB/s CDM: up to 450MB/s MTBF 1,500,000 hours Operation Voltage 5V Vibration Resistance Test 20G Shock Resistance Test 1500G Max Note Performance results may vary, depending on system platform, software, interface and capacity.
Спецификации
Категорија SSD дискови
Part Number SP128GBSS3A55S25
Brand Silicon Power
Is Gaming N/A
Promotion Type Најпродавани
SSD Capacity 128 GB
Disk Interface SATA III
Write Your Own Review
You're reviewing:SiliconPower А55, 128GB SSD 2.5", SATA III TLC
Повеќе продукти од Silicon Power