Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Dell Backpack 17 GM1720PE, Gaming Lite,

Има на залиха
1.953 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 16-09-2022
КОД: 941783
1-3 дена
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Dell Backpack 17 GM1720PE, Gaming Lite,
Спецификации
Категорија Торби за лаптоп компјутери
Brand DELL
Is Gaming Yes
Promotion Type Најпродавани
Diagonal N/A
Part Number 460-BCZB
Write Your Own Review
You're reviewing:Dell Backpack 17 GM1720PE, Gaming Lite,
Повеќе продукти од DELL