Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

MS COMBAT gaming set 4 in 1

Има на залиха
1.108 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-06-2021
КОД: 947090
1-3 дена
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

MS COMBAT gaming set 4 vo 1 Tastatura: RGB; 1,5m; 7D gaming glušec:800/1600/2400/3200 dpi, 7 boi, 1,5m; Slušalki: 20Hz-25kHz, osetlivost 105dB±3dB mikrofon: -42dB±3dB, LED osvetluvanjje, 1,5m; Podloga:300x250mm debelina: 3mm, anti-slip
Спецификации
Категорија Сет тастатура + глушец
Тип на поврзување Жичани
Promotion Type Ново
Backlight RGB
Brand MS Industrial
Part Number NULL
Is Gaming Yes
Write Your Own Review
You're reviewing:MS COMBAT gaming set 4 in 1
Повеќе продукти од MS Industrial