Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Power Box F129A Black, Gaming ATX Chassis case + 12cm Color FAN

Нема залиха
1.699 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 907271
Нема залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Power Box F129A Black • Gaming ATX Chassis case + 12cm Color FAN • I/O Ports: USB 3.0 x 1 • USB 2.0 x 2 • Drive bays: 5.25" external x 3 • 3.5"internal x 3 • SSD Bay x 4 • PCI Slots: 7 • Support Cable Management • PVC dustproof mesh under PSU position • Dimension of Chassis: 390 x195x405mm • Supports VGA Cards up to: 380mm • Brown box
Спецификации
Категорија Компјутерски куќишта
Power Supplies No Supply
Case Type N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Brand Power Box
Write Your Own Review
You're reviewing:Power Box F129A Black, Gaming ATX Chassis case + 12cm Color FAN
Повеќе продукти од Power Box