Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Power Box F760 GAMING ATX Chassis case, red

Нема залиха
3.100 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 928570
Нема залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Power Box F760 GAMING ATX Chassis case • I/O Ports: USB 3.0 x 1 • USB 2.0 x 1 HD Audio • 3*LED double side halo fan with RED color in fornt panel • Drive bays: 5.25" external x 1 • 3.5"internal x 3 • SSD Bay x 4 • PCI Slots: 7 • Support Cable Management • PVC dustproof mesh under PSU position • FULL ACRYLIC SIDE PANEL • Braun box
Спецификации
Категорија Компјутерски куќишта
Power Supplies No Supply
Case Type N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Brand Power Box
Write Your Own Review
You're reviewing:Power Box F760 GAMING ATX Chassis case, red
Повеќе продукти од Power Box