Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Power Box RJ45 Connector 1U CAT6 non -shield Gold crystal head (100 pcs bag)

Има на залиха
5 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 10-06-2024
КОД: 1002321
Прашај за залиха
  • Power Box RJ45 Connector 1U CAT6 non -shield Gold crystal head (100 pcs bag)
Спецификации
Категорија Додатоци за мрежа
Brand Power Box
Promotion Type Најпродавани
Part Number NULL
Повеќе продукти од Power Box