Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Power Box SY-133C, ATX Chassis case, I/O

Има на залиха
1.512 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 932425
Прашај за залиха
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Power Box SY-133C • ATX Chassis case • I/O Ports: USB x 2 • Audio • Drive bays: 5.25" external x 2 • 3.5"internal x 3 • SSD Bay x 3 • Power supply ATX 700W • With 200W real • 20+4pins • 1 x 4-pin P4 Connector • 2 x SATA Connector • 2 x IDE Connector • 12cm fan • EU power cord • Brown box
Спецификации
Категорија Компјутерски куќишта
Power Supplies 700 W
Case Type N/A
Is Gaming N/A
Part Number NULL
Brand Power Box
Write Your Own Review
You're reviewing:Power Box SY-133C, ATX Chassis case, I/O
Повеќе продукти од Power Box