Ценовник Последна промена: 08.10.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Клиент. Конфиг. №80 Blue Titan
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: Custom Build No80

Product id: 936201, 

Клиент. Конфиг. №80 Blue Titan

Клиентска Конфигурација №80 Blue Titan

ДДКом Гејминг Акција - Составете компјутер по ваш избор

• Кукиште - ATX Midi Tower Case Natec Genesis Titan 750 Gaming Blue w/o PSU - link
• Процесор - CPU AMD Ryzen 5 2600X Six-Core 3.6GHz AM4 BOX w/Wraith Spire Cooler - link
• Напојување - PSU 650W NZXT 80+ GOLD, Digital...

DDCom
Цена: Прашај
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 08-11-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
AMD® Ryzen™5
Процесори
Clock Speed:
3.60 GHz
Процесори
Max Turbo Frequency:
4.20 GHz
Процесор
Core Name
Pinnacle Ridge
Процесори
RAM капацитет
8 GB
Мемории
Бренд на графичка картичка
AMD® Radeon™
Графичка картичка, Компјутери
Модел на графичка картичка
RX 580
Графичка картичка, Компјутери
Капацитет на диск
N/A
Хард диск, Компјутери, refurbished
SSD Capacity
240 GB
Refurbished
Feedback