Ценовник Последна промена: 08.10.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Клиент. Конфиг. №81 Mystery Cave
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: Custom Build No81

Product id: 936202, 

Клиент. Конфиг. №81 Mystery Cave

Клиентска Конфигурација №81 Mystery Cave
ДДКом Гејминг Акција - Составете компјутер по ваш избор

• Кукиште - Cooler Master MASTER BOX LITE
• Процесор - CPU Intel i5 8400
• Напојување - Cooler Master MWE 500W
• Матична Плоча - MSI B360M Bazoka
• Mеморија - 16GB RAM
• HDD - 1TB Toshiba HDD
• SSD - SSD 480GB kin...

DDCom
Цена: Прашај
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 08-11-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Процесори
Clock Speed:
2.80 GHz
Процесори
Max Turbo Frequency:
4.00 GHz
Процесор
Core Name
Coffee Lake
Процесори
RAM капацитет
16 GB
Мемории
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce™
Графичка картичка, Компјутери
Модел на графичка картичка
GTX 1050Ti
Графичка картичка, Компјутери
Капацитет на диск
1 TB
Хард диск, Компјутери, refurbished
SSD Capacity
480 GB
Refurbished
Feedback