Ценовник Последна промена: 08.10.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Клиент. Конфиг. №87 Sniper X
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: Custom Build No87

Product id: 936208, 

Клиент. Конфиг. №87 Sniper X

Клиентска Конфигурација Sniper X
ДДКом Гејминг Акција - Составете компјутер по ваш избор

• Куќиште - NZXT H500i ATX Mid-Towe w/window 2xAer F120, Black Red CA-H500W-BR - link
• Процесор - CPU AMD AM4 Ryzen 7 Box, 3800X 3,9 GHz MAX Boost 4,5MHz 8xCore 32MB 105W with Wr - link
• Напојување - PSU EVGA SuperNova G3 8...

DDCom
Цена: Прашај
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 08-11-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
AMD® Ryzen™7
Процесори
Clock Speed:
3.90 GHz
Процесори
Max Turbo Frequency:
4.50 GHz
Процесор
Core Name
Matisse
Процесори
RAM капацитет
32 GB
Мемории
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce™
Графичка картичка, Компјутери
Модел на графичка картичка
RTX 2070
Графичка картичка, Компјутери
Капацитет на диск
N/A
Хард диск, Компјутери, refurbished
SSD Capacity
1 TB
Refurbished
Feedback