Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

ACER Aspire 3 (A315-53-37JB), Black, 15.6" HD (1366 x 768) resolution, Intel® Core™ i3-7020U, 4 GB, 500GB HDD, 3xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, Linux
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: NX.H9KEX.022

Product id: 938146, 

ACER Aspire 3 (A315-53-37JB), Black, 15.6" HD (1366 x 768) resolution, Intel® Core™ i3-7020U, 4 GB, 500GB HDD, 3xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, Linux

NOTEBOOK ACER Aspire 3 (A315-53-37JB), Black, 15.6" HD (1366 x 768) resolution, Intel® Core™ i3-7020U, 4 GB, 500GB HDD, 3xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, Linux

ACER
Цена: 20.486  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 0 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 14-02-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback