Ценовник Последна промена: 01.12.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

ACER Aspire 5 515-51G-342X - Intel Core i3-6006U Processor (3M Cache, 2 GHz), NVIDIA GeForce® GT 940 2GB, RAM 4 GB, 1TB HDD, 4xUSB, Car
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 924317, 

ACER Aspire 5 515-51G-342X - Intel Core i3-6006U Processor (3M Cache, 2 GHz), NVIDIA GeForce® GT 940 2GB, RAM 4 GB, 1TB HDD, 4xUSB, Car

ACER Aspire 5 515-51G-342X - Intel Core i3-6006U Processor (3M Cache 2 GHz)
• NVIDIA GeForce® GT 940 2GB
• RAM 4 GB
• 1TB HDD
• 4xUSB
• Card Reader
• Camera
• HDMI
• Ethernet
• BT
• 15.6`` FHD (1920 x 1080) resolution
• Linux
• NX.GPDEX.004

ACER
Цена: 24.519  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 14-12-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i3
Тип на процесор
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
HDD
1 TB
Hard Disk Drive
Оперативен систем
Линукс
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce®
Graphics Processing Unit
SSD
N/A
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
15.6''
Големина на екран
Feedback