Ценовник Последна промена: 15.12.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
1.163 ден.

Бесплатна достава
ACER P1186, DLP 3D,SVGA,3400Lm, 20000/1, HDMI, Bag, 2kg,EUROPower EMEA
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: MR.JMV11.001

Product id: 899384, 

ACER P1186, DLP 3D,SVGA,3400Lm, 20000/1, HDMI, Bag, 2kg,EUROPower EMEA

Резолуција : SVGA (800x600)
Осветленост : 3400alm
Контраст : 20000:1
Трајност на ламба : 5000h
Гаранција : 36 месеци

ACER
Цена: 22.100  ден.
Редовна цена: 23.263  ден.
ДДВ 18% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 13-12-2017

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Резолуција
SVGA (800 x 600)
Brightness
3000-3499lm
Contrast Ratio
13100-20000:1
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Тип на промоција
Feedback