Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

ACER SWiIFT 1 (SF113-31-P5FG), Silver, 13.3'' FHD IPS, Intel® Pentium® N4200, 4G DDR3, 128GB SSD, 4xUSB, Figerprint, Card Reader, Camera, HDMI,  BT, Windows 10 Home
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: NX.GNKEX.010

Product id: 924739, 

ACER SWiIFT 1 (SF113-31-P5FG), Silver, 13.3'' FHD IPS, Intel® Pentium® N4200, 4G DDR3, 128GB SSD, 4xUSB, Figerprint, Card Reader, Camera, HDMI, BT, Windows 10 Home

NOTEBOOK ACER SWiIFT 1 (SF113-31-P5FG), Silver

Дијагонала - 13.3'' FHD IPS
Процесор - Intel® Pentium® Quad Core Processor N4200
Рам меморија - 4G DDR3
ССД диск - 128GB SSD
Останато - 4xUSB, Figerprint, Card Reader, Camera, HDMI, BT
Оперативен систем - Windows 10 Home

+ ПОДАРОК (ДО ТРОШЕЊЕ НА ЗАЛИХИТЕ) - ROU...

ACER
Цена: 25.625  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 360 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 12-10-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Pentium®
Тип на процесор
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
Windows 10
Бренд на графичка картичка
Integrated VGA
Graphics Processing Unit
HDD
N/A
Hard Disk Drive
SSD
128 GB
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
13.3"
Големина на екран
Feedback