Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
24 ден.

Бесплатна достава
ADATA APT100 White, 10000 mAh, Tip Li-Ion
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: APT100-10000M-5V-CWHBL

Product id: 934164, 

ADATA APT100 White, 10000 mAh, Tip Li-Ion

ADATA APT100 White, Капацитет на батерија 10000 mAh, Tip Li-Ion, Сијалица

Capacity - 10000mAh (Rechargeable Lithium-ion battery)
Color - White
Dimensions (L x W x H) - 140 x 63 x 21.5mm (5.5 x 2.5 x 0.8")
Weight - 285g (10.1oz)
Input - DC 5V/2A (Micro USB)
Output
- DC 5V / 1A (USB-A)
- DC 5V / 2.1A max (USB-...

A DATA
Цена: 870  ден.
Редовна цена: 894  ден.
ДДВ 18% : (вклучен во цената)
Гаранција: 360 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 12-08-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Тип
Power Bank
-
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Тип на промоција
Feedback