Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

ADATA Nadvorešen HDD Adata HD330 Durable Lite (otporen na udari) 2TB USB 3.1 , 2,5" Crno/Crven , AES 256-bit enkripcija http://www.adata.com/en/feature/555
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт моментално не е на залиха. Контактирајте не за информации за можност за нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: AHD330-2TU31-CRD

Product id: 934932, 

ADATA Nadvorešen HDD Adata HD330 Durable Lite (otporen na udari) 2TB USB 3.1 , 2,5" Crno/Crven , AES 256-bit enkripcija http://www.adata.com/en/feature/555

UREDI ZA SKLADIRANJE PODATOCI HARD DISK ADATA ADATA Nadvorešen HDD Adata HD330 Durable Lite (otporen na udari) 2TB USB 3.1 , 2,5" Crno/Crven , AES 256-bit enkripcija
http://www.adata.com/en/feature/555

A DATA
Цена: 4.368  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback