Ценовник Последна промена: 01.12.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

AMD Ryzen™ 5 1400 3.2GHz up to 3.4GHz, Box, AM4, CPU Cores x 4, Threads x 8, Total L1 Cache: 384KB, Total L2 Cache: 2MB, Total L3 Cache: 8MB, Unlocked, TDP: 65W, Memory Interface: DDR4, Memory Channels: 2
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 907010, 

AMD Ryzen™ 5 1400 3.2GHz up to 3.4GHz, Box, AM4, CPU Cores x 4, Threads x 8, Total L1 Cache: 384KB, Total L2 Cache: 2MB, Total L3 Cache: 8MB, Unlocked, TDP: 65W, Memory Interface: DDR4, Memory Channel

AM4 AMD RYZEN 5 1400 3.2GHz up to 3.4GHz, Box, AM4, CPU Cores x 4, Threads x 8, Total L1 Cache: 384KB, Total L2 Cache: 2MB, Total L3 Cache: 8MB, Unlocked, TDP: 65W, Memory Interface: DDR4, Memory Channels: 2

AMD
Цена: 7.541  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1050 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 16-01-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Сокет
AMD® АМ4
754 939 AM2/AM3 LGA775 LGA1156 LGA1366
CPU Cores
# 4 Core
Број на јадра CPU Cores
Packing
Box
Пакување Packing
Брзина на процесор
3.40 GHz
Брзина на процесор
Технологија на процесор
AMD® Ryzen™5
Тип на процесор
Feedback