Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

AMD Ryzen™ 5 2600 3,9GHz 19MB s.AM4 YD2600BBAFBOX
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 925544, 

AMD Ryzen™ 5 2600 3,9GHz 19MB s.AM4 YD2600BBAFBOX

CPU AMD RYZEN 5 2600 3,9GHz 19MB s.AM4 YD2600BBAFBOX

# of CPU Cores - 6
# of Threads - 12
Base Clock - 3.4GHz
Max Boost Clock - 3.9GHz
Total L1 Cache - 576KB
Total L2 Cache - 3MB
Total L3 Cache - 16MB
Unlocked - Yes
CMOS - 12nm FinFET
Package - AM4
PCI Express® Version - PCIe 3.0 x16
Thermal Solution (PI...

AMD
Цена: 10.901  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 02-09-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
AMD® Ryzen™5
Процесори
Core Name
Pinnacle Ridge
Процесори
CPU Cores
# 6 Core
Процесори
Сокет
AMD® АМ4
Матична
Clock Speed:
3.40 GHz
Процесори
Max Turbo Frequency:
3.90 GHz
Процесор
Packing
Box
Процесори
Feedback