Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

AMD Ryzen™ Threadripper 2950X Sixteen-Core 3.5GHz TR4 BOX w/o Cooler
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: YD295XA8AFWOF

Product id: 933456, 

AMD Ryzen™ Threadripper 2950X Sixteen-Core 3.5GHz TR4 BOX w/o Cooler

CPU AMD Ryzen Threadripper 2950X Sixteen-Core 3.5GHz TR4 BOX w/o Cooler

# of CPU Cores - 16
# of Threads - 32
Base Clock - 3.5GHz
Max Boost Clock - 4.4GHz
Total L1 Cache - 1.5MB
Total L2 Cache - 8MB
Total L3 Cache - 32MB
Unlocked - Yes
CMOS - 12nm
Package - sTR4
PCI Express® Version - PCIe 3.0
Thermal Sol...

AMD
Цена: 55.655  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 900 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 12-08-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
AMD Ryzen™ Threadripper™
Процесори
Core Name
Threadripper™
Процесори
CPU Cores
# 16 Core
Процесори
Сокет
AMD® sTR4
Матична
Брзина на процесор
3.50 GHz
Процесори
Packing
Box
Процесори
Feedback