Ценовник Последна промена: 08.10.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

ASUS GeForce™ GT 1030  GT1030-SL-2G-BRK,PCI Express 3.0, GDDR5 2GB
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 924672, 

ASUS GeForce™ GT 1030 GT1030-SL-2G-BRK,PCI Express 3.0, GDDR5 2GB

ASUS GT1030-SL-2G-BRK
• Graphics Engine: NVIDIA GeForce GT 1030
• Bus Standard: PCI Express 3.0
• OpenGL: OpenGL®4.5
• Video Memory: GDDR5 2GB
• GPU Boost Clock: 1506 MHz
• GPU Base Clock: 1266 MHz
• CUDA Core: 384
• Memory Clock: 6008 MHz
• Memory Interface: 64-bit
• Digital Max Resolution: 1920x1200
• Inte...

ASUS
Цена: 5.382  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1050 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 21-10-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce™
Графичка картичка, Компјутери
Модел на графичка картичка
GT 1030
Графичка картичка, Компјутери
RAM капацитет
2 GB
Мемории
Тип на меморија
GDDR5
Рам меморија, Графичка картичка
Слот на графичка картичка
PCI-E 3.0
Графичка картичка
Feedback