Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

ASUS VivoStick PC TS10 (Windows 10 64bit), Mini PC Intel Atom x5-Z8350 Quad Core 1.44GHz (1.92GHz), Memory 2GB RAM, Storage 32GB eMMC
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт моментално не е на залиха. Контактирајте не за информации за можност за нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 895377, 

ASUS VivoStick PC TS10 (Windows 10 64bit), Mini PC Intel Atom x5-Z8350 Quad Core 1.44GHz (1.92GHz), Memory 2GB RAM, Storage 32GB eMMC

ASUS VivoStick PC TS10 (Windows 10 64bit)
• Mini PC Intel Atom x5-Z8350 Quad Core 1.44GHz (1.92GHz)
• Memory 2GB RAM
• Storage 32GB eMMC
• Wireless Data Network 802.11 a/b/g/n/ac
• Bluetooth V4.1
• Side I/O Ports: 1 x Micro USB (For Power Only) 1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 1 x Audio Jack(s) (Mic/Headphone Combo)
• F...

ASUS
Цена: 7.835  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 690 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 10-12-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Atom™
Процесори
Бренд на графичка картичка
Integrated VGA
Графичка картичка, Компјутери
RAM капацитет
2 GB
Мемории
Z091
N/A
Хард диск
Z99
N/A
Solid State Drive
Z9
Windows 10
Feedback