Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

ASUS 27" TUF VG27AQ HDR Gaming WQHD (2560x1440), IPS, ELMB Sync, G-SYNC, 1ms
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме откако ќе ја потврдите нарачката.  Услугата за достава е бесплатна за нарачки платени онлјан или во банка. За плаќање при достава (со откуп) клиентот ја плаќа цената за достава 150 денари +1% од вкупната цена на нарачката. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина и за населени места надвор од град се менливи.Бесплатната испорака е во рок 1-4 работни дена за Скопје и Македонија. За населени места надвор од Скопје, помали градови, села испораката е 2-7 работни дена.

Product id: 935821, 

ASUS 27" TUF VG27AQ HDR Gaming WQHD (2560x1440), IPS, ELMB Sync, G-SYNC, 1ms

Display
Panel Size: Wide Screen 27.0"(68.47cm) 16:9
Color Saturation : 99%(sRGB)
Panel Type : IPS
True Resolution : 2560x1440
Display Viewing Area(HxV) : 596.74 x 335.66 mm
Display Surface : Non-glare
Pixel Pitch : 0.233 mm
Brightness(Max) : 350 cd/㎡
Contrast Ratio (Max) : 1000:1
Viewing Angle (CR≧10) : 178°(...

ASUS
Цена: 31.896  ден.
VAT 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1050 денови
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 27-05-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Дијагонала
27"
Време на одзив
1 ms
Резолуција на монитор
2560x1440 (WQHD)
Built-in Speakers
Yes
Тип на промоција
Гејмер
Feedback