Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

ASUS 31.5" ROG STRIX XG32VQR Curved, WQHD (2560x1440), VA, 125% sRGB
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме откако ќе ја потврдите нарачката.  Услугата за достава е бесплатна за нарачки платени онлјан или во банка. За плаќање при достава (со откуп) клиентот ја плаќа цената за достава 150 денари +1% од вкупната цена на нарачката. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина и за населени места надвор од град се менливи.Бесплатната испорака е во рок 1-4 работни дена за Скопје и Македонија. За населени места надвор од Скопје, помали градови, села испораката е 2-7 работни дена.

Product id: 935822, 

ASUS 31.5" ROG STRIX XG32VQR Curved, WQHD (2560x1440), VA, 125% sRGB

Display
Panel Size: Wide Screen 31.5"(80.1 cm) 16:9
Color Saturation : 125%(sRGB)
Panel Type : VA
True Resolution : 2560x1440
Display Viewing Area(HxV) : 697.344 x 392.256 mm
Display Surface : Non-glare
Pixel Pitch : 0.2724 mm
Brightness : 450 cd/㎡ (Typical)
Contrast Ratio (Max) : 3000:1
Viewing Angle (CR≧10)...

ASUS
Цена: 35.684  ден.
VAT 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1050 денови
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 27-05-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Дијагонала
31.5"
Време на одзив
4 ms
Резолуција на монитор
2560x1440 (WQHD)
Built-in Speakers
Не
Тип на промоција
Гејмер
Feedback