Ценовник Последна промена: 15.12.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

30.06.2017

Секогаш најдобри, услугата е на врв, за секое побарано нешто има решение. Брз сервис и квалитетен. ...

Hosted By DDHost

ASUS FX753VD-GC071, Intel Core i7-7700HQ (2.8 GHz-up to 3.8 GHz, 4C/8T, 6M Cache), 8GB DDR4 (1 mem.slot free), 1TB 5400rpm, W/O ODD, NV
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт моментално не е на залиха. Контактирајте не за информации за можност за нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 921693, 

ASUS FX753VD-GC071, Intel Core i7-7700HQ (2.8 GHz-up to 3.8 GHz, 4C/8T, 6M Cache), 8GB DDR4 (1 mem.slot free), 1TB 5400rpm, W/O ODD, NV

ASUS FX753VD-GC071
• Intel Core i7-7700HQ (2.8 GHz-up to 3.8 GHz 4C/8T 6M Cache)
• 8GB DDR4 (1 mem.slot free)
• 1TB 5400rpm
• W/O ODD
• NVIDIA GeForce GTX 1050 (N17P-G0) 4GB GDDR5
• 802.11ac + BT 4.1 (Dual band) 2*2
• 48WHrs
• 4-cell Li-ion
• Black Metal cover w/ASUS Logo
• Illuminated keyboard
• Display por...

ASUS
Цена: 58.808  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 13-12-2017

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback