Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

ASUS M509DA-WB30S 15.6" FHD, AMD Ryzen™ 3 3200U, 4GB DDR4, 256GB SSD, Radeon™ Vega 3 (TRANSPARENT SILVER)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме откако ќе ја потврдите нарачката.  Услугата за достава е бесплатна за нарачки платени онлјан или во банка. За плаќање при достава (со откуп) клиентот ја плаќа цената за достава 150 денари +1% од вкупната цена на нарачката. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина и за населени места надвор од град се менливи.Бесплатната испорака е во рок 1-4 работни дена за Скопје и Македонија. За населени места надвор од Скопје, помали градови, села испораката е 2-7 работни дена.

Product id: 942565, 

ASUS M509DA-WB30S 15.6" FHD, AMD Ryzen™ 3 3200U, 4GB DDR4, 256GB SSD, Radeon™ Vega 3 (TRANSPARENT SILVER)

ASUS M509DA-WB30S (TRANSPARENT SILVER)
AMD Dual Core R3-3200U (1M Cache up to 3.4 GHz)
4GB DDR4 (on-board 4GB)
PCIEG3x2 NVME 256G M.2 SSD
AMD Radeon™ Vega 3 Graphics
BT4.0
1xUSB 3.0
2xUSB 3.2
1x Type C
HDMI 1.4
6W speaker
HD camera
2kg
36WHrs
3-cell Li-ion Battery Pack
15.6" Full HD LED (1...

ASUS
Цена: 19.935  ден.
VAT 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 денови
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 26-05-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Дијагонала
15.6''
Технологија на процесор
AMD® Ryzen™3
Max Turbo Frequency:
3.40 GHz
Максимална брзина на процесор
RAM капацитет
4 GB
Капацитет на диск
N/A
SSD Capacity
256 GB
Бренд на графичка картичка
AMD® Radeon™
Type Of Operating System
N/A
-
Feedback