Ценовник Последна промена: 15.12.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO, AMD AM4 Socket for AMD Ryzen™/7th Generation A-series/Athlon™ Processors, Supports AM4 Socket 14 nm CPU, Su
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 921690, 

ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO, AMD AM4 Socket for AMD Ryzen™/7th Generation A-series/Athlon™ Processors, Supports AM4 Socket 14 nm CPU, Su

ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO
• AMD AM4 Socket for AMD Ryzen™/7th Generation A-series/Athlon™ Processors
• Supports AM4 Socket 14 nm CPU
• Supports CPU up to 8 cores
• Memory: AMD Ryzen™ Processors
• 4 x DIMM
• Max. 64GB
• DDR4 3200(O.C.)/2666/2400/2133 MHz Non-ECC
• Un-buffered Memory *
• AMD 7th Generation A-se...

ASUS
Цена: 15.948  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1050 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 13-12-2017

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Feedback