Ценовник Последна промена: 02.03.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

ASUS ROG-STRIX-RX560-O4G-EVO-GAMING, Graphics Engine: AMD Radeon RX 560, OpenGL®4.5, Video Memory: GDDR5 4GB, Engine Clock: 1197 MHz (O
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт моментално не е на залиха. Контактирајте не за информации за можност за нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 921689, 

ASUS ROG-STRIX-RX560-O4G-EVO-GAMING, Graphics Engine: AMD Radeon RX 560, OpenGL®4.5, Video Memory: GDDR5 4GB, Engine Clock: 1197 MHz (O

ASUS ROG-STRIX-RX560-O4G-EVO-GAMING
• Graphics Engine: AMD Radeon RX 560
• OpenGL®4.5
• Video Memory: GDDR5 4GB
• Engine Clock: 1197 MHz (OC Mode)
• 1187 MHz (Gaming Mode)
• 1149 MHz (Base Clock)
• Stream Processors: 896
• Memory Clock: 6000 MHz (1500 MHz GDDR5)
• Memory Interface: 128-bit
• Digital Max Resol...

ASUS
Цена: 8.814  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1050 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 16-03-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Тип на меморија
GDDR5
GDDR, HBM, SDRAM, SO-DIMM
Бренд на графичка картичка
AMD® Radeon™
Graphics Processing Unit
Модел на графичка картичка
Radeon RX
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
Слот на графичка картичка
PCI-E 2.1
AGP, PCIE
Feedback