Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

ASUS UX360UA-DQ150R (QHD, GRAY, Windows Pro 10), Intel Core i7-6500U (2.5GHz up to 3.1GHz, 2 cores, 4M Cache, 15w), 8GB LPDDR3 1600MHz (on-board, non-upgradeable), 256GB M.2 SSD SATA3, N/A, Intel HD Graphics 520 (Skylake), BT4.1, Mineral gray metal c
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: За овај продукт морате да не контактирате за да ве информираме за точната залиха и време на испорака.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 899954

ASUS UX360UA-DQ150R (QHD, GRAY, Windows Pro 10), Intel Core ...

ASUS UX360UA-DQ150R (QHD GRAY Windows Pro 10)
• Intel Core i7-6500U (2.5GHz up to 3.1GHz 2 cores 4M Cache 15w)
• 8GB LPDDR3 1600MHz (on-board non-upgradeable)
• 256GB M.2 SSD SATA3
• N/A
• Intel HD Graphics 520 (Skylake)
• BT4.1
• Mineral gray metal chassis
• 360° Unibody ultra thin design (13.9mm/1.3kg)
• Fro...

ASUS
Цена: 58.467  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 730 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 30-08-2017
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Тип на процесор
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
Windows 10
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Graphics Processing Unit
SSD
256 GB
Solid State Drive
HDD
N/A
Hard Disk Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
13.3"
Големина на екран
Feedback