Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

ASUS VivoMini UN45/Windows 10, Silent, ultra-compact PC, Intel® Braswell Dual Core  Celeron N3000 Processor, Intel® HD Graphics, 2 GB R
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт моментално не е на залиха. Контактирајте не за информации за можност за нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 922565, 

ASUS VivoMini UN45/Windows 10, Silent, ultra-compact PC, Intel® Braswell Dual Core Celeron N3000 Processor, Intel® HD Graphics, 2 GB R

ASUS VivoMini UN45/Windows 10
• Silent
• ultra-compact PC
• Intel® Braswell Dual Core Celeron N3000 Processor
• Intel® HD Graphics
• 2 GB RAM
• Dual Channel
• DDR3L at 1600MHz (2 x SO-DIMM)
• 32GB
• 802.11 b/g/n
• Bluetooth V4.0
• LAN: 10/100/1000/Gigabits Mbps
• Side I/O Ports: 2 x USB 3.0
• 1 x Kensingto...

ASUS
Цена: 11.960  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 690 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 18-10-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Celeron®
Тип на процесор
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Graphics Processing Unit
RAM капацитет
2 GB
Random-Access Memory
HDD
32 GB
Hard Disk Drive
SSD
N/A
Solid State Drive
Оперативен систем
Windows 10
Feedback