Ценовник Последна промена: 09.10.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

30.06.2017

Секогаш најдобри, услугата е на врв, за секое побарано нешто има решение. Брз сервис и квалитетен. ...

Hosted By DDHost

ASUS X540LA-XX332D (SILVER, BAG), Intel Core i3-5005U Broadwell (2.0GHz, 3M Cache, 14nm, 2cores/4threads), 4GB DDR3 1600MHz (on-board), 500GB 5400rpm, DVD SuperMulti, Intel HD Graphics 5500, BT4.0, Silver IMR chassis with hairline pattern, 3xUSB (1xT
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт моментално не е на залиха. Контактирајте не за информации за можност за нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 899959, 

ASUS X540LA-XX332D (SILVER, BAG), Intel Core i3-5005U Broadwell (2.0GHz, 3M Cache, 14nm, 2cores/4threads), 4GB DDR3 1600MHz (on-board), 500GB 5400rpm, DVD SuperMulti, Intel HD Graphics 5500, BT4.0, Si...

ASUS X540LA-XX332D (SILVER BAG)
• Intel Core i3-5005U Broadwell (2.0GHz 3M Cache 14nm 2cores/4threads)
• 4GB DDR3 1600MHz (on-board)
• 500GB 5400rpm
• DVD SuperMulti
• Intel HD Graphics 5500
• BT4.0
• Silver IMR chassis with hairline pattern
• 3xUSB (1xType C)
• HDMI 1.4
• VGA port
• VGA camera
• 1.84kg
• ...

ASUS
Цена: 20.433  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 21-11-2017

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i3
Тип на процесор
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
HDD
500 GB
Hard Disk Drive
Оперативен систем
FREE DOS
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Graphics Processing Unit
SSD
N/A
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
15.6''
Големина на екран
Feedback