Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

ASUS X540SA-XX401D (BLACK, W/O ODD), Intel Dual-Core Celeron N3060 Processor (1.6-2.48GHz, 2M Cache, 6W, 14nm), 4GB DDR3 1600MHz (on-board), 500GB 5400rpm, N/A, Intel HD Graphics (Braswell), BT4.0, Black IMR chassis with hairline pattern, 3xUSB (1xTy
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 900752

ASUS X540SA-XX401D (BLACK, W/O ODD), Intel Dual-Core Celeron...

ASUS X540SA-XX401D (BLACK
• W/O ODD)
• Intel Dual-Core Celeron N3060 Processor (1.6-2.48GHz 2M Cache 6W 14nm)
• 4GB DDR3 1600MHz (on-board)
• 500GB 5400rpm
• N/A
• Intel HD Graphics (Braswell)
• BT4.0
• Black IMR chassis with hairline pattern
• 3xUSB (1xType C)
• HDMI 1.4
• VGA port
• VGA camera
• 1.84kg
...

ASUS
Цена: 13.377  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 730 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Last price/stock update: 10-07-2017
The product has not been updated more than 15 days. Contact us for information about price and availability.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Celeron®
Тип на процесор
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
FREE DOS
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Graphics Processing Unit
HDD
500 GB
Hard Disk Drive
Дијагонала
15.6''
Големина на екран
LiveZilla Live Chat Software
Feedback