Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

ZenDrive U7M (SDRW-08U7M-U) Ultra-Slim External Drive, DVD-RW USB2.0 Silver SDRW-08U7M-U/SIL/G/AS/P2G
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме откако ќе ја потврдите нарачката.  Услугата за достава е бесплатна за нарачки платени онлјан или во банка. За плаќање при достава (со откуп) клиентот ја плаќа цената за достава 150 денари +1% од вкупната цена на нарачката. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина и за населени места надвор од град се менливи.Бесплатната испорака е во рок 1-4 работни дена за Скопје и Македонија. За населени места надвор од Скопје, помали градови, села испораката е 2-7 работни дена.

Part number: SDRW-08U7M-U/SIL/G/AS/P2G

Product id: 928587, 

ZenDrive U7M (SDRW-08U7M-U) Ultra-Slim External Drive, DVD-RW USB2.0 Silver SDRW-08U7M-U/SIL/G/AS/P2G

ASUS ZenDrive U7M - ultra-slim portable 8X DVD burner includes two free M-DISC 4.7GB DVDs for lifetime photo, video, data backup, and compatible for Windows and Mac OS
Includes two free M-DISC 4.7GB DVDs
M-DISC provides archival-quality storage to protect your precious photo, video and data for 1,000 years or more
W...

ASUS
Цена: 2.092  ден.
VAT 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 690 денови
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 06-07-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Интерфејс
USB 2.0
Тип на диск
External
Тип на оптички уред
DVD-/+RW
Feedback