Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Подарок
ATX Midi Tower Case Sharkoon NIGHT SHARK RGB Gaming w/3x120mm RGB Fans + GRATIS Mouse SHARK Force
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: NIGHTSHARKRGBBUNDLE

Product id: 931579, 

ATX Midi Tower Case Sharkoon NIGHT SHARK RGB Gaming w/3x120mm RGB Fans + GRATIS Mouse SHARK Force

ATX Midi Tower Case Sharkoon NIGHT SHARK RGB Gaming w/3x120mm RGB Fans + GRATIS Mouse SHARK Force

PODAROK:
- Mouse Sharkoon SHARK Force Gaming 1600 DPI USB Black w/Blue LED

General
Form Factor: ATX, E-ATX, CEB, EEB
Expansion Slots: 7
Interior Painting: Yes
Cable Management System: Yes
Side Panel Tempered ...

Sharkoon
Цена: 5.871  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 360 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 12-08-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Напојувања
No Supply
Напојување
Тип на куќиште
Midi Tower
Компјутери
Тип на промоција
Подарок
Тип на промоција
Feedback