Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Acer Aspire A315-33-P1RD/ 15.6"/ Pentium® N3710/ 4GB RAM/ 128GB SSD/ Black
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: NX.GY3EX.032

Product id: 928322, 

Acer Aspire A315-33-P1RD/ 15.6"/ Pentium® N3710/ 4GB RAM/ 128GB SSD/ Black

Acer Aspire A315-33-P1RD/15.6"PentQC-N3710/4GB/128GB/Black

Дијагонала - 15.6"
Процесор - Intel® Pentium® Processor N3710 (2M Cache, up to 2.56 GHz)
Меморија - 4 GB
ССД диск - 128 GB SSD
Графичка картичка - Интегрирана
Модел VGA - Intel HD
Оперативен систем - Linux
Боја - Црна
Резолуција - 1366 x 768
USB 2....

ACER
Цена: 17.060  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 360 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 12-11-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Pentium®
Тип на процесор
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
Линукс
Бренд на графичка картичка
Integrated VGA
Graphics Processing Unit
HDD
N/A
Hard Disk Drive
SSD
128 GB
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
15.6''
Големина на екран
Feedback