Ценовник Последна промена: 09.10.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Acer E5-573G - Intel Core i5-4210 Processor (3M Cache, up to 1.90 GHz), NVIDIA GeForce 920M 2GB, 4 GB DDR3, 500GB HDD, DVDRW, HD webcam, Bluetooth 4.1, Realtek RTL8168/8111 Gigabit-LAN (10/100/1000MBit), 37 Wh Lithium-Ion, 14.8 V, 2500 mAh, 1 x USB 2
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт моментално не е на залиха. Контактирајте не за информации за можност за нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 900768, 

Acer E5-573G - Intel Core i5-4210 Processor (3M Cache, up to 1.90 GHz), NVIDIA GeForce 920M 2GB, 4 GB DDR3, 500GB HDD, DVDRW, HD webcam, Bluetooth 4.1, Realtek RTL8168/8111 Gigabit-LAN (10/100/1000MBi...

Acer E5-573G - Intel Core i5-4210 Processor (3M Cache up to 1.90 GHz)
• NVIDIA GeForce 920M 2GB
• 4 GB DDR3
• 1TB HDD
• DVDRW
• HD webcam
• Bluetooth 4.1
• Realtek RTL8168/8111 Gigabit-LAN (10/100/1000MBit)
• 37 Wh Lithium-Ion
• 14.8 V
• 2500 mAh
• 1 x USB 2.0
• 2 x USB 3.0 / 3.1 Gen1
• VGA
• HDMI
• Kens...

ACER
Цена: 28.407  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 21-11-2017

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Тип на процесор
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
N/A
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce®
Graphics Processing Unit
HDD
500 GB
Hard Disk Drive
SSD
N/A
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
15.6''
Големина на екран
Feedback