Ценовник Последна промена: 28.01.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Acer Nitro 5 AN515-52-76VV/ 15.6" F i7-8750H/ 8GB RAM/ 128GB SSD + 1TB HDD / 1050Ti 4G
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт моментално не е на залиха. Контактирајте не за информации за можност за нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: NH.Q3LEX.031

Product id: 927597, 

Acer Nitro 5 AN515-52-76VV/ 15.6" F i7-8750H/ 8GB RAM/ 128GB SSD + 1TB HDD / 1050Ti 4G

Acer Nitro AN515-52-76VV/ 15.6Fi7-8750H/8GB/128+1TB/1050Ti 4G

Процесор - Intel® Core™ i7-8750H Processor (9M Cache, up to 4.10 GHz
Дијагонала - 15.6''
RAM капацитет - 8 GB
Оперативен систем -
Графичка картичка - nVidia® GeForce® 1050Ti 4G
HDD - 1 TB
SSD - 128 GB

ACER
Цена: 57.389  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 360 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 21-01-2019
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
SSD
128 GB
Solid State Drive
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Тип на процесор
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
N/A
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce®
Graphics Processing Unit
HDD
1 TB
Hard Disk Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
15.6''
Големина на екран
Feedback