Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Заштеда:
3.900 ден.

Бесплатна достава
AIO DELL OptiPlex 9020 23" Core™ i5-4570S / 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD-RW/ Win10 Pro
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме откако ќе ја потврдите нарачката.  Услугата за достава е бесплатна за нарачки платени онлјан или во банка. За плаќање при достава (со откуп) клиентот ја плаќа цената за достава 150 денари +1% од вкупната цена на нарачката. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина и за населени места надвор од град се менливи.Бесплатната испорака е во рок 1-4 работни дена за Скопје и Македонија. За населени места надвор од Скопје, помали градови, села испораката е 2-7 работни дена.

Part number: OPTIPLEX 9020

Product id: 926015, 

AIO DELL OptiPlex 9020 23" Core™ i5-4570S / 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD-RW/ Win10 Pro

All in One DELL OPTIPLEX 9020 AIO 23" Core™ i5-4570S / 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD-RW/ Win10 Pro A Class Refurbished

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблит...

DELL
Цена: 25.000  ден.
Редовна цена: 28.900  ден.
VAT 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 денови
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Тип на куќиште
All in One
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Clock Speed:
2.90 GHz
Max Turbo Frequency:
3.60 GHz
Максимална брзина на процесор
Core Name
Haswell
RAM капацитет
8 GB
Тип на меморија
DDR3
Капацитет на диск
N/A
SSD Capacity
120 GB
Бренд на графичка картичка
Integrated VGA
Тип на оптички уред
DVD-/+RW
Type Of Operating System
Windows 10 Pro
-
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Feedback