Ценовник Последна промена: 26.03.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

You Save:
3.900 ден.

Бесплатна достава
AIO DELL OptiPlex 9020 23" Core™ i5-4570S / 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD-RW/ Win10 Pro
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: OPTIPLEX 9020

Product id: 926015, 

AIO DELL OptiPlex 9020 23" Core™ i5-4570S / 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD-RW/ Win10 Pro

All in One DELL OPTIPLEX 9020 AIO 23" Core™ i5-4570S / 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD-RW/ Win10 Pro A Class Refurbished

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблит...

DELL
Цена: 25.000  ден.
Редовна цена: 28.900  ден.
VAT 5% : (вклучен во цената)
Warranty: 365 days
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

continue
checkout


tell a friend
Последна промена на цена/залиха: 13-03-2020
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Тип на куќиште
All in One
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Clock Speed:
2.90 GHz
Max Turbo Frequency:
3.60 GHz
Максимална брзина на процесор
Core Name
Haswell
RAM капацитет
8 GB
Тип на меморија
DDR3
Капацитет на диск
N/A
SSD Capacity
120 GB
Бренд на графичка картичка
Integrated VGA
Тип на оптички уред
DVD-/+RW
Type Of Operating System
Windows 10 Pro
-
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Feedback