Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

All in One LENOVO THINKCENTRE M71Z AIO 20" A class Refurbished Intel® Core™ i3-2100 / 4GB DDR3/ 500GB HDD/ DVD-RW/ Windows 10 Home
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: M71Z

Product id: 926014, 

All in One LENOVO THINKCENTRE M71Z AIO 20" A class Refurbished Intel® Core™ i3-2100 / 4GB DDR3/ 500GB HDD/ DVD-RW/ Windows 10 Home

All in One LENOVO THINKCENTRE M71Z AIO 20" A class Refurbished Intel® Core™ i3-2100 / 4GB DDR3/ 500GB HDD/ DVD-RW/ Windows 10 Home

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучу...

LENOVO
Цена: 15.900  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 15-11-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Тип на оптички диск
DVD-/+RW
CD DVD DVD-RW Combo Drive
Дијагонала
20''
Големина на екран
Технологија на процесор
Intel® Core™ i3
Тип на процесор
Брзина на процесор
3.10 GHz
Брзина на процесор
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
HDD
500 GB
Hard Disk Drive
SSD
N/A
Solid State Drive
Тип на оперативен систем
Windows 10 Home
Feedback