Ценовник Последна промена: 26.03.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

You Save:
2.500 ден.

Бесплатна достава
AIO Lenovo ThinkCentre M93z 23" FullHD Core™ i5-4570S/ 4GB DDR3/ 500GB HDD/ DVD-RW/ Win10 Pro
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: M93z

Product id: 926013, 

AIO Lenovo ThinkCentre M93z 23" FullHD Core™ i5-4570S/ 4GB DDR3/ 500GB HDD/ DVD-RW/ Win10 Pro

AIO LENOVO Thinkcentre M93z A class Refurbished 23" FullHD Intel® Core™ i5-4570S/ 4GB DDR3/ 500GB HDD/ DVD-RW/ Windows 10 Pro A class Refurbished

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетн...

LENOVO
Цена: 25.000  ден.
Редовна цена: 27.500  ден.
VAT 5% : (вклучен во цената)
Warranty: 365 days
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

continue
checkout


tell a friend
Последна промена на цена/залиха: 13-03-2020
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Тип на куќиште
All in One
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Clock Speed:
2.90 GHz
Max Turbo Frequency:
3.60 GHz
Максимална брзина на процесор
Core Name
Haswell
RAM капацитет
4 GB
Тип на меморија
DDR3
Капацитет на диск
500 GB
SSD Capacity
N/A
Бренд на графичка картичка
Integrated VGA
Тип на оптички уред
DVD-/+RW
Type Of Operating System
Windows 10 Pro
-
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Feedback