Ценовник Последна промена: 08.10.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Android Smart OTT TV Box MXQ Pro+ 64bit Quad S905X 2.0Ghz/2GB DDR3/16GB/2K*4K/WiFi/Remote/A6.0.1
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт моментално не е на залиха. Контактирајте не за информации за можност за нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: IV53116GB

Product id: 907281, 101097

Android Smart OTT TV Box MXQ Pro+ 64bit Quad S905X 2.0Ghz/2GB DDR3/16GB/2K*4K/WiFi/Remote/A6.0.1

Android Smart OTT TV Box MXQ Pro+ 64bit Quad S905X 2.0Ghz/2GB DDR3/16GB/2K*4K/WiFi/Remote/A6.0.1

CPU: Amlogic S905X Quad core 64-bit Cortex A53 Up to 2.0GHz
GPU: Penta-core (5x) Mali-450 Up to 750MHz
3D Graphics OpenGL ES 1.1/2.0 and Open VG 1.1 support
2GB DDR3 RAM
Built-in memory: 16GB
Support MicroSD(TF): Up...

LDK
Цена: 3.658  ден.
ДДВ 18% : (вклучен во цената)
Гаранција: 360 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 19-09-2018
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Тип
ТВ кутија
-Проектори/Телевизори/Монитори
Feedback